19 Eylül 2018, 10:29 - 
Vali Sarıfakıoğulları’nın Gaziler Günü Mesajı

Vali Sarıfakıoğulları’nın Gaziler Günü Mesajı

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, 19 Eylül Gaziler Günü ve Atatürk’ün Giresun’a Gelişinin 94.Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Vali Sarıfakıoğulları mesajında şu ifadelere yer verdi. “Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından, Cumhuriyetimizin bânisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Gazilik unvanının verilişinin 97. Yıldönümünde, Gaziler Gününüzü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Giresun’a gelişinin 94. yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.
Kahramanlığın, cesaretin ve fedakârlığın abideleşmiş birer sembolü olan Gazilerimiz her zaman gönüllerimizde hak ettikleri yeri alacaktırlar.
Bu vatan uğruna canı, kanı pahasına göğsünü siper etmiş ve bunun nişanını gururla taşıyan, her birinin ayrı bir kahramanlık hikayesi bulunan Gazilerimizin göstermiş olduğu bu üstün cesaret ve feragat hiçbir zaman hafızalarımızdan silinmeyecek ve unutulmayacaktır.
Bizler, bu topraklarda huzur içinde yaşıyorsak bunu şehit ve gazilerimize borçluyuz. Her zaman bunun bilinci içerisinde olarak, bu vatan için kanını, canını veren aziz kahramanlarımıza hak ettikleri saygı ve hürmeti göstereceğiz. Onları her zaman hatırlayarak, sorunları ile yakından ilgileneceğiz. Bu, toplum olarak bizlerin en büyük sorumluluğu ve görevidir.
Bizler için, Giresun için birçok açıdan anlamlı olan bu günde başta ebediyete irtihal eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişiminde, menfur terör eylemlerinde hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilerimizi de minnet ve saygıyla selamlıyorum.”YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
RAMAZAN BAYRAMI
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30