12 Eylül 2018, 09:47 - 
Denizde Kaybolan Genç İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

Denizde Kaybolan Genç İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

Giresun'da girdiği denizde akıntıya kapılarak kaybolan Tıp Fakültesi öğrencisi Hüseyin Topşir'i arama çalışmaları 3. gününde devam ediyor.

Giresun Belediyesi Sualtı Arama Kurtarma, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), AKUT ve Sahil Güvenlik ekiplerince Güre Mahallesi plajlar bölgesinde yürütülen çalışmalar havadan, karadan ve denizden sürüyor. Hüseyin Topşir’in arkadaşı olan ve beraber denize giren Hulusi Bengür, denize girdiklerinde sakin olduğunu ama bir süre sonra denizin dalgalanmaya başladığını söyledi. Olayın yaşandığı gün sabah erkende haberleşip denize gitmeye karar verdiklerini ifade eden Bengür, “Hüseyin’i sabah alıp deniz kenarına geldik, sandalye ve şemsiyelerimizi açarak burada oturduk daha sonra Hüseyin bu yıl hiç denize girmediğin söylemişti ve bu yıl denize girmeden gitmeyelim dedik bu şekilde denize girdik fakat kıyı bölgedeydik. Burasıda aslında çok sığ bir denizdi, boyu aşmayan bir yerdi bizde yaklaşık 10 metre falan açıktaydık. Dalga vardı ama bizim boyumuzu aşacak yükseklikte değildi ve dalgalar daha sonra artmaya başladı özellikle bizim bulunduğumuz tarafta. Bu arada ben ‘hadi Hüseyin kıyıya gidelim’ dedim ve beraber yüzmeye başladık ben suya dalarak kıyıya gelmeye çalıştım o sırada arkama baktım Hüseyin geride kalmıştı, yanına gidemedim, sonra bir başka çocuk da denizde çırpınmaya başladı ben onu Hüseyin zannetmiştim ama o değilmiş” dedi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30