07 Eylül 2018, 09:51 - 
“Bulancak İskele Mevkiinde Transit Geçiş Olmalı”

“Bulancak İskele Mevkiinde Transit Geçiş Olmalı”

Ak Parti Giresun milletvekilleri Cemal Öztürk, Av. Kadir Aydın, Av. Sabri Öztürk, İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, Giresun Uygulama Oteli’nde basın mensuplarıyla bir araya geldiler.

Toplantıda 24 Haziran seçimlerinin ardından oluşturulan ekonomik ortamdan bahseden Milletvekili Cemal Öztürk, özellikle fındık konusunda devletin yıllardır oturmuş bir çalışmasının olmaması ve gerekli bir devlet politikasının oluşturulup devlet garantisine alınması gerektiği vurgulandı.Garanti altına alınan fındığın hem ülkemizin ihracatında ki yeri hem de üreticinin cebine girdisi olarak büyük bir katkı sağlayacağından bahseden Öztürk,fındık fiyatının önümüzdeki günlerde devlet tarafından hak ettiği fiyatın verileceğini tahmin ettiklerini belirtti.
Gazete SAVAŞ Haber Müdürü Ercan TARI’nın Karadeniz Sahil Yolu Bulancak İskele mevkiinde sık sık ölümlü-yaralamalı kazaların en aza indirgenmesi için bir çalışmanız var mıdır,bu kazaların önüne nasıl geçeğiz diye düşünüyor musunuz,sorusu üzerine Av. Kadir Aydın ; “Karadeniz Sahil Yolunun Bulancak İskele mevkisinde sık sık ölümlü ve maddi hasarlı kazalar meydana geliyor,çalışmalarımız bu yol üzerinde transit bir geçiş sağlamak ve bu riski en aza indirgemek , Transit geçişi ışıklarla durdurmadan bir döner kavşak konusunda çalışmalarımız devam ediyor” diyerek cevap verdi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30