05 Eylül 2018, 09:49 - 
4. Karadeniz Üroloji Sempozyumu GRܒde Düzenlendi

4. Karadeniz Üroloji Sempozyumu GRܒde Düzenlendi

Bu yıl 4.’sü düzenlenen “Karadeniz Üroloji Sempozyumu”, Giresun Üniversitesi ev sahipliğinde Türk Üroloji Derneği ve Türk Üroloji Akademisi işbirliğiyle, gerçekleştirildi.

Güre Yerleşkesinde bulunan Şehit Ömer Halisdemir Konferans salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ural Oğuz’un yaptığı açılış konuşmasıyla devam etti. Afiliasyon sistemiyle 600 yataklı üç binada sağlık hizmetlerinin verilmeye başlandığına değinen Doç. Dr. Ural Oğuz, Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Canan Çelik’in girişimleriyle iyi bir ekip oluşturduklarını ve tüm alanlarda Giresunlulara en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını söyledi. Etkinliğin son açılış konuşmasını yapan Rektör Vekili M. Serkan Soylu sözlerine, Giresun Üniversitesinin genel durumuna değinerek başladı. “Giresun Üniversitesi olarak önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz…” diyen Prof. Dr. Serkan Soylu, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Tıp fakültesinin, eğitim-öğretime yaptığı katkılardan ve gerçekleştirilen akademik çalışmalarından dolayı GRܒnün lokomotif fakültelerinden biri olduğunu belirten Sayın Soylu, Üroloji Ana Bilim Dalının da Tıp Fakültesi içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Etkinliğin Giresun Üniversitesinde düzenlenmesinde gösterdikleri katkıdan dolayı Türk Üroloji Akademisi Koordinatörü Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu, Türk Üroloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Cankon Germiyanoğlu ve GRÜ Tıp Fakültesi akademisyenlerine teşekkür eden Prof. Dr. Serkan Soylu, Doç. Dr. Vural Oğuz ile birlikte günün anısına hazırlanan plaketleri Cankon Germiyanoğlu ve Ateş Kadıoğlu’na takdim ettiler. Açılış konuşmalarının ardından, Giresun’dan ve Türkiye’nin bir çok ilinden alanında uzman kişiler; BPH-Androloji, İnkontinans, ve Pediatrik Üroloji ana başlıkları altında hazırladıkları sunumları, ameliyat görüntüleri eşliğinde izleyicilere aktardılar.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
RAMAZAN BAYRAMI
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30