11 Aralık 2013, 00:57 - 
Gençlikspor'lu Bayan Atıcılar Mersin'de Destan Yazdılar

Gençlikspor'lu Bayan Atıcılar Mersin'de Destan Yazdılar

Gençlikspor'lu Bayan Atıcılar Mersin'de Destan Yazdılar

Çağla Hakyemezoğlu Türkiye şampiyonu oldu

Atıcılık ve Avcılık Federasyonu başkanlığının 2013 yılı faaliyet proğramında yeralan ve Mersin’de yapılan 90.yıl Havalı Silahlar Türkiye şampiyonasında Gençlikspor’lu sporcular destan yazdılar.

Geçtiğimiz hafta Mersin’de yapılan Türkiye şampiyo-nasına Antrenörleri Mehmet Aydın gözetiminde katılan bayan sporcularımız İpek Özbek, Çağla Hakye-mezoğlu ve Kübra Çayan’dan oluşan takımımız kılpayı 19 puanla Türkiye şampiyonluğunu kaçırır-larken büyük başarı elde ederek Türkiye ikincisi olmayı başardılar.
 
Ayrıca ayni müsabakada Ferdi olarak yarışmalara katılan Çağla Hakyemezoğlu ise rakiplerine fark atarak Türkiye şampiyonu olmayı başardı.
Mersin’de elde edilen büyük başarılar ile ilgili olarak Antrenör Mehmet Aydın şunları söyledi:
“ Biz bu müsabakalar öncesi çalışmalarımızı sporcu-larımızla büyük hırsla sürdürmüştük. Ve spor-cularımız verdiklerimiz emekleri boşa çıkarmayarak bu sezon katıldıkları tüm yarışmalar gibi Mersin’dede yüzümüzü güldüren sonuçlar aldılar.
 Giresun’lular bu çocuklarla gurur duymalıdırlar. Ayrıca bizlerden her zaman desteklerini esirgemeyen ve büyük yardımlarda bulunan başta Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Sayın Zeki ATLI’ya,  Gençlikspor kulüp başkanımız Sayın Y.Metin KISA’ya ve Atıcılık il temsilcimiz Sayın Yusuf MENEVŞE’ye sonsuz teşek-kürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.”YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Spor HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30