06 Kasım 2013, 15:07 - 
Belediye Başkanı Aday Adayı

Belediye Başkanı Aday Adayı

Belediye Başkanı Aday Adayı

Birinci sayfadan devam

Bulancak belediye başkanı Av. Kadir Aydın 2014 yerel seçimleri için dün saat 12.00'da AK Parti ilçe teşkilatı binasında düzen-lediği toplantı ile  Ak Parti Bulancak Belediye Baş-kanı aday adayı olduğunu açıkladı.

Konuşma yapan Aydın sözlerine şöyle başladı; Başbakanımızın 2001'de attığı adımın takipçisi ve devamı olarak ilçemizde de 2004 yılından beri hasbelkader partinin bize verdiği görev doğrultusunda ilçemizin gelişmesi ve milletimizin yüzünün gülmesi doğ-rultusunda gece gündüz demeden çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Yeni sürece yaklaşırken bir kaç arkadaşımızla görüştük, tekrar yola çıkıp çıkmama konusunda değerlendirmeler yaptık, bu doğrultu da yeniden aday adayı konu-sunda müracaatımızı  gerçekleştirmiş bulunuyoruz. ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Adaylıklarımızın çokluğu bizim zayıflığımızın değil, adaletimizin, partimizin verisinin ve kalitemizin bir göstergesidir. Hangi fırının ekmeği güzelse kuyruk orada olur.

Kısaca 2004'den bu yana ilçemizde ne yaptık, ne yapabildik ve neleri yapabildik çok kısa başlıklar altından bahsetmek istiyorum. Zaman zaman bizi sevmeyenlerin yalanına ben bile ina-nacaktım bu yalan hangi yalan, hiç bir şey yapılmadı Bulancak'ta. Öyle bir kara propaganda var ki akşam eve gittiğimde bende düşünmeye başlıyordum biz bir şey yapmadık mı diye. Ama yaptıklarımızı kaleme aldığımızda çok şey yaptığımızı görüyoruz. Biz kendimizin ilçemizin ve halkımızın hizmetkarı olarak görüyoruz. Sahil projemiz vardı, yüz on bin m2 yeşil alan, 5 binden fazla ağaç diktik, yeşillendirdik çimlendirdik. Bu kadar alanı yeşillendirmek kolay değil. İskelenin girişinde kemeler birbirini kovalıyordu şimdi insanlarımız orda geziyor mutlu oluyor. İlçemizin otuz yıllık hayali üniversitenin 2009'un mart ayında temelini attık. 6 ayda binayı tamamladık. Yüksekokul hakkında yolsuzluk söyleri kulağımıza geliyor. Bunu iddia edenler savcılığa başvursun. Bizim alnımız ak, başımız dik. Milletin yüzüne bakarken utanacağımız hiçbir şey yapmadık. 1979 yılında bir Organize Sanayi bölgesi kurulması ile çalışmalar vardı, başar-dık.Bu hafta içi arazi üzerinde keşfimiz var.  
 
Görev yaptığımız olduğumuz süre içerisinde Bulancak'ta en büyük yatırım projeleri yaptık. Bunun içerisinde şehir şebeke suyunun değişimi var, kanalizasyon sisteminin değişimi ile ilgili kaynağımız var, mahallelerin alt yapısı, Pazarsuyu kanalizasyon arıtma tesisi, derelerimizin ıslah çalış-maları var. Hastane inşaatımız var yaklaşık 20 trilyon harcama yaptık. Bazı illerde olmayan hastanemiz olacak. Hükümet konağı inşaatı yapımı var. Pazar yeri projemiz var. Pazarcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz, çünkü bize destek verdiler. KOSGEB'in sağ-lamış olduğu yatırımlardan yaralanabilmesi için Bulancak'ta 300'den fazla kişinin girişimcilik belgesi almasını sağladık. İlk defa ilçe belediyesi olarak hayvan barınağı kurduk, dedi. Bir çok çalışmalardan bahseden Aydın konuşmalarına şöyle devam etti; Ben hiç kimseye Kırgın değilim, kızgın değilim. Devletin bana verdiği görevi yapmaya çalıştık. Siyaseti bir meslek olarak görmüyoruz. Koltuğu sevmediklerimizi ezmek için görmüyoruz. Milletimize hiz-met etmek için görüyoruz dedi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30