30 Ekim 2013, 14:35 - 
Recep Yakar AKP Bulancak Belediye Başkan Aday Adayı

Recep Yakar AKP Bulancak Belediye Başkan Aday Adayı

Recep Yakar AKP Bulancak Belediye Başkan Aday Adayı

Birinci sayfadan devam

Bulancak Ziraat Odası Başkanı Recep Yakar; AKP Bulancak Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

 Aday adaylığı müracaatını Seçim İşleri Başkanı Mustafa Aydın’a yaptı. İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen Aday-lık müracaatında konuşan Yakar; Yerel seçimler her birimizi ilgilendiren direk merkezinde biz olduğumuz için, ilçemiz, ilçemizin gü-zelleşmesi olduğu için kayıtsız kalamazdık.
Toplumun beklentisi nok-tasında olsun gerek ilçemizin eksikleri noktasında olsun demokrasiyi güzelleştirmesi gerektiğine inandım ve resmi olarak aday adaylığı müracaatını yapmış bulunuyorum. İnşallah ilçemize ülkemize hayırlı olur. Parti içerisinde ki mücadele bir demokratik yarıştır. Şunu söylememiz gerekiyor ki gerek partimiz içinden gerek parti dışından farklı partilerden de belediye başkanlığı için müracaatta bulunan ve Bulancak'ı güzelleştirme gayreti içinde bulunduğu için arkadaşlarımı tebrik ediyorum.
Daha önce sorumluluğumuz vardı ama müracaattan sonra sorumluluğumuz daha çok arttırmış bulunuyor. Her arkadaşa saygı duyarak en iyisini yapmak için gayret edeceğiz. Hiç kimseyi kötü-leyerek hiç kimsenin geçmişini karıştırarak bir yere varma şansımız yok. Biz ilçenin geçmişine talip değiliz geleceğine talibimiz. Biz ilçenin geleceğini imar etmek için varız herkes bunu böyle bilmeli.   
Hiç kimse bizim rakibimiz değil hiç kimse bizim düş-manımız değil, herkese eşit mesafede olmak zorundayız. Bizim rakibimiz Bulancak'ta yapılmayan işler olmalı. Bulancak'ın gelişmemiş yeri nerdeyse bu açığı kapatmak bizim işimiz olmalı. Bulan-cak'ı Türkiye'de örnek ilçe olarak gösterecek duruma getirmek bizim işimiz olmalı. Bizim önümüz açılırsa Bulancak 10 yıl içerinde Türkiye'de örnek gösterilen 20 ilçe arasına girecektir. Bunu yapma gayretimiz var ilçeyi öne taşıma dışında hiçbir gayretimiz yoktur diye konuştu.
Yakar’ın dün saat 19.30’da Kılıç Center’da verdiği yemek yoğun katılımla gerçekleşti.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30