10 Mart 2020, 10:47 - 
“Büyükşehirlerde bulduğunuz olanakları Keşap’ımızda  bulmanız için çalışmalar yürütmekteyiz”

“Büyükşehirlerde bulduğunuz olanakları Keşap’ımızda bulmanız için çalışmalar yürütmekteyiz”

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Karabulduk ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenen birlik ve beraberlik gecesine katıldı.

Başkan Emür yaptığı konuşmada ‘’Kısa bir zaman ön-ce ülkemizde şehitlerimiz oldu. Özellikle şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Allah şehadetlerini kabul eylesin. Gazilerimize de geçmiş olsun diyoruz. Bizleri de şefaatine nail eylesin inşallah. Türkiye Cumhuriyeti Devleti öyle büyük bir devlet ki, geriye yüz katı ile geri cevap verir. Bu böyle lafla değil, uygulamalı olarak üçbin leş alarak cevap verdi. Dolayısıyla zor günler geçiriyoruz. Allahın izniyle güneşin doğduğu günler yakın. Memleketimiz bu badireleri de atlatacak. Hayat devam ediyor. Bizler Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak istediğini burada elde etmiştir. Şimdi normale dönme zamandır. Karabulduk ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bu güzel etkin-liğini de Rabbim hayırlara vesile eylesin. Bu zamana kadar bu dernekte görev almış, başkanlarımızı, yönetim kurulu üyelerini emeklerine sağlık. Ben yeni başkanımıza, yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olsun. Yolları açık olsun diyorum. Değerli hemşerilerim, vatana hizmet etmek istiyor-sanız, mesleğinizi en iyi şekilde yerine getirerek bunu sağlayabilirsiniz. Bizlerde Keşap Belediyesi Başkanı olarak elimizden geldiğince en güzel şekilde hizmetlerimizi yapmanın derdindeyiz. Derdimiz bir gün sizler büyükşehirden ya da gurbette yaşadığınız şehirlerden emekli olup memleketinize döndüğünüzde ya da tatil için geldiğinizde büyükşehirlerde bulduğunuz olanak-ları Keşap’ımızda da bulmanız için çalışmalar yürütmekteyiz. Örneğin, Turizm Fakültesi, doğalgaz, alt yapı, üst yapı, bisiklet yolları, kısacası bir marka şehirde olması gereken tüm yatırımları yerine getiriyoruz. Elhamdülillah Keşaplıyız. Ben her zaman rabbime dua ediyorum ki Allah beni iyi ki de Keşaplı olarak dünyaya getirdi. Bunu samimiyetle söylüyorum. Cenab-ı Allah bin defa beni dünyaya getirse bin defa Keşaplı olarak gelmek isterim. Biz çalışmalarız sırasında bir slogan sunduk. ‘’Bir Sevdadır Keşap’’ dedik. Aşkla, sevgiyle çalışıyoruz. Tekrardan yeni yönetim ve ekibine başarılar diliyorum’’ dedi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30