23 Ocak 2020, 11:18 - 
Kent Konseyi “Giresun için bir bütün olmaya davet ediyoruz”

Kent Konseyi “Giresun için bir bütün olmaya davet ediyoruz”

Giresun Kent Konseyi yönetim kurulu, Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ali KARA’yı ziyaret etti.

Ziyarette Eski Kent Konseyi Başkanı N. Uğur KARAİBRAHİMOĞLU’ da katıldı. N. Uğur KARAİBRAHİMOĞLU’na Kent Konseyi Başkanı Abdullah Murşit GÜREL tarafından Giresun Kent Konseyi adına geçmiş katkılarından dolayı plaket verildi.
Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Makam Odasında gerçekleşen toplantıda Giresun için hayata geçirilebilecek projeler, basın mensupları, yazar ve cemiyetlerin katılabileceği bir çalıştay programı yapılması, Giresun Kent Tarihi ve Çevremize yönelik ekonomik kalkınma projeleri ile istihdam sağlayabilecek alanların yaratılması gibi bazı konu başlıkları görüşüldü. Giresun’un için Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU’nun hayata geçirmeye çalıştığı projelerde kendisine tam destek olduklarını dile getiren Kent Konseyi Başkanı GÜREL ve yürütme kurulu üyeleri “Yapılan ve yapılacak olan her bir proje şehrimize yatırım ve şehrimize hizmettir. Şartsız ve koşulsuz olarak Belediye Başkanımız Sn. Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU’ nun projelerini destekliyoruz ve tüm halkımızı da bu şekilde Giresun için bir bütün olmaya davet ediyoruz.” Şeklindeki ortak İfadelerini dile getirdiler.
Ayrıca Liman çalışması ve limanın şehir için önemini dile getirildiği toplantıda, Güney çevre yolu hakkında son bilgilerde paylaşıldı. Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan ÖZDEMİR Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kapanmasına yönelik söylemlerin, Giresun Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyeleri olarak takipçisi olduğunu ve gerekli görüşmeleri yapıldığı bilgisi verildi.
Kendisinin de Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu üyesi olduğunu dile getiren GESOB Başkanı Ali KARA, yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı Kent Konseyi Başkanı Abdullah Murşit GÜREL ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerine teşekkür ederek dilek ve temennilerin ardından ziyaret son buldu.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
HİJYEN
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30