20 Ocak 2020, 11:01 - 
Off-Road Şenliği Sosyal Yardımlaşma Etkinliğine Dönüştü

Off-Road Şenliği Sosyal Yardımlaşma Etkinliğine Dönüştü

Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) organizasyonu, Bulancak Belediyesi, Kovanlık Belediyesi, Kovanlık Beldesi ve çevre köyleri derneği (BULKOVDER)’nin katkılarıyla düzenlenen ve 19 Ocak Pazar gerçekleştirilecek “Paşakonağı Off-road Şenliği” ne İstanbul ve Giresun ‘dan katılacak off-road kulüpleri Cumartesi günü Bulancak’a geldiler.

Etkinlik kapsamında, İstanbul Amarok Off-Road Kulübü tarafından, İstanbul’da toplanan ev eşyası ve giyim malzemelerinden oluşan Üç TIR yardım malzemesi, Bulancak Belediyesi önünde yapılan törenle Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğüne teslim edildi. Törene Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, BUFED Başkanı Sezgin Karataş, İstanbul Amarok Off-Road Kulübü Başkanı Zafer Yavuz, Bulancak Emniyet Müdürü Turgay Kovancı, Bulancak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürü Melahat Cürgül, Bulancak Belediyesi birim müdürleri, Bulancak Off-road Kulübü ve Giresun Çotanak Off-road kulübü üyeleri ile vatandaşlar katıldılar.
BUFED Başkanı Sezgin Karataş; “ Bir doğa sporu aktivitesi ve tanıtım etkinliği olarak planladığımız organizasyonumuz, İstanbul Amarok Off-Road Kulübümüzün duyarlılığıyla bir yardım ve sosyal farkındalık etkinliğine de dönüştü. Sağ olsunlar gece gündüz çabalayarak üç TIR ev eşyası ve giysi yardımıyla geldiler. Bu yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için burada Bulancak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfımıza teslim ediyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Katkılarından dolayı Bulancak Belediye Başkanımız Recep Yakar’a ev sahibi Kovanlık Belediye Başkanımız Harun Kalıntaş’a, Giresun ve Bulancak’tan katılan kulüplerimize teşekkür ediyorum. Yarın Paşakonağı Yaylasında yapacağımız Off-road Şenliğine tüm Bulancaklıları bekliyoruz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından İstanbul Amarok Off-Road Kulübü Başkanı Zafer Yavuz, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’a teşekkür plaketi takdim ederek, Yardım Tırlarının anahtarlarını da Bulancak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürü Melahat Cürgül’e teslim etti.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
HİJYEN
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30