20 Ocak 2020, 10:40 - 
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı

Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı

Karadeniz kentlerinde trafiği rahatlatmak amacıyla şehirler arası kara yolu, şehir yerleşim yerlerinde kentlerin güneyine taşınarak geçirilmektedir.

Bu çalışmalarda Karadeniz şehir geçişlerinde bir çok il ve ilçeler güney çevre yolu çalışmalarında çevre yolu projelerinde yaptıkları çalışmalarda çevre yolu projelerinde yaptıkları çalışmalarda belediyeler yaptıkları girişimlerle çevre yolu plan ve projelerinde sonuçlarını almışlar ve çalışmalar devam etmektedir.
Bulancak çevre yoluna bir an önce hayata geçirmek için Bulancak belediye başkanlığı yaptığı girişim ve çalışmalar hakkında şeffaf davranarak, Bulancak halkına ilişkin bugüne değin hiçbir açıklama, bilgilendirme çalışmaları yapmamıştır. Yaptıysa konuya ilişkin bilgiler halkla paylaşmalıdır.
Bu proje aynı zamanda imar kirliliğini önleyecek ve şehir yeni yatırımcılarla tanışacaktır. Güney çevre yolu sadece trafiği rahatlatacak bir proje olarak algılamanın doğru olmadığını şehircilik uzmanları belirtmektedir. Güney çevre yolu Bulancak için bir kalkınma ve büyüme projesi olacaktır.
Bu konuda komşu iller halen bu konuda büyük aşamalar elde etmişler ve ilerleme sağlamışlardır.
Konuya ilişkin gazetemize konuşan vatandaşlar; Karadeniz kentlerinde trafiği rahatlatmanın yolunun şehirler arası yolu kentlerin güneyine taşımak olduğunu belirterek, ilçemizde belediye başkanlığı 17 yıldır iktidarın partisinde belediye hizmetleri iş başında olan iktidarın Bulancak çevre yolu projesi için attığı adımları şeffaf davranarak Bulancak halkıyla paylaşmalı ve açıklamalı ve projeleri Bulancak halkının görebileceği yerlere asmalıdır.
Tekemmül edilen proje varsa Bulancak halkıyla paylaşmalıdır ve şeffaf davranmalıdır. Bu projenin aynı zamanda Bulancak’ın gelecek yıllarda bir kalkınma ve büyüme projesi olacağına vurgu yapan vatandaşlar; Bulancak çevre yolunu bir an önce hayata geçirilmesi doğrultusunda, AKP Milletvekilleri ve başta Kadir Aydın olmak üzere yapılan çalışmalar ve girişimler konusunda halkımız bilgilendirilmeli ve halkımız konuya ilişkin zaman zaman bilgilendirilmelidir dediler.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
HİJYEN
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30