02 Aralık 2019, 10:39 - 
Valilikten Şaban Vatan açıklaması: Kararı ihlal etti

Valilikten Şaban Vatan açıklaması: Kararı ihlal etti

Giresun’un Eynesil ilçesinde 2018 yılında evinin önünde yaralı olarak bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan, kızının ölüm olayının tek şahidi olan Mürsel Küçükal’a 50 metreden fazla yaklaşmama kararını ihlal ettiği için hakkında tutanak tutuldu.

Giresun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada;
29/11/2019 günü saat:16.13 sıralarında Eynesil İlçe Emniyet Müdürlüğü sabit hattını arayan müteveffa Rabia Naz VATAN’ın vefatı ile ilgili olayda tanık olan ve 13/11/2019 günü Şaban VATAN tarafından Şantaj, Kasten Yaralama, Tehdit, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Adil Yargılamayı Etkileme fiillerine muhatap olan Mürsel KÜÇÜKAL, Şaban VATAN’ın evine yaklaşmaması ile ilgili koruma kararı olmasına rağmen kendisinin ikametinin önünden araç ile geçtiğini ve tatbikat yaptığını beyan etmesi üzerine, 84-75 ve 84-90 kod nolu ekiplerimiz Mürsel KÜÇÜKAL’ın evine intikal etmiştir.
Eve intikal esnasında Şaban VATAN isimli şahsın 28 RB 902 plaka sayılı beyaz renkli Toyota marka araç ile birlikte bahse konu yerden seyir halinde geçip uzaklaştığı görülmüştür.
İkamet önünde Mürsel KÜÇÜKAL ve yanında bulunan Ramazan KÜÇÜKAL ile görüşülmüş, şahıslar görevli ekiplerimize “Şaban VATAN isimli şahsın gün içerisinde ikametlerinin önünden seyir halinde geçtiğini ve yine ikametine 50 metreden fazla yaklaşmama kararı bulunan Şaban VATAN’ın ikametlerinin etrafında bulunduğuna dair resim çektiklerini, bu resimleri kendi rızaları ile ekiplerimize verebilecekleri” hususunda beyanda bulunmuşlardır.
Şaban VATAN isimli şahsın mağdur Mürsel KÜÇÜKAL’ın ikametine 50 metre yaklaşmama kararını ihlal ettiğine dair tutulan tutanak günün nöbetçi Cumhuriyet Savcısını da bilgilendirmek suretiyle Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne gereği için gönderilmiştir.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30