23 Ağustos 2019, 10:41 - 
Vali Sarıfakıoğulları’na Ziyaretler Devam Ediyor

Vali Sarıfakıoğulları’na Ziyaretler Devam Ediyor

Vali Sarıfakıoğulları, Yeni Gümrük Müdürünü Kabul Etti

Giresun Valisi Harun Sarıfakı-oğulları, Giresun Gümrük Müdürü olarak atanan Burhan Ayhan-oğlu’nu makamında kabul etti.
Bartın Gümrük Müdürlüğü görevini yürütürken Ticaret Bakanlığının 2019 Yer Değiştirme işlemleri neticesinde Giresun Gümrük Müdürlüğü görevine atanan Ayhanoğlu ile bir süre sohbet eden Vali Sarıfakıoğulları, Ayhanoğlu’na görevinde başarılar diledi.
Giresun Gümrük Müdürü Burhan Ayhanoğlu, 19 Ağustos Pazartesi günü ilimizdeki görevine başladı.

Vali Sarıfakıoğulları, ASKON Giresun İl Başkanı Türk’ü Kabul Etti
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Giresun İl Başkanı ve Ak Parti Giresun İl Yönetim Kurulu üyesi İş Adamı Yener Türk’ü kabul etti.
Giresun iş dünyası, yapılan yatırımlar ve sağlanan istihdamların gündeme getirildiği ziyarette, ASKON' un çalışmaları ile ilgili bilgi veren Türk, ASKON olarak hedeflerinin, Giresun' a daha fazla yatırım yapılmasının ve istihdam sağlanmasının önünü açmak olduğunu söyledi İş dünyasının çeşitli kesimlerinden isimlerin de yer alacağı güçlü bir yönetim kurulu oluşturmak için temaslarının devam ettiğini belirten Türk, Giresun iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarıyla kurduğu sıcak temaslar ve verdiğiniz mesajlar ile ilimize yeni yatırımcılar gelmesi için gösterdiği gayretlerden dolayı Vali Sarıfakıoğulları’na teşekkür etti.
ASKON' un Giresun Şube Başkanlığı görevine atanan Yener Türk' ü tebrik ederek başarılar dileyen Vali Sarıfakıoğulları," İlimize yatırım yapanların ve istihdama katkı sağlayanların gönlümüzde ayrı bir yeri var.Ordu- Giresun Havaalanı' nın getirdiği avantajın Giresun ve Bulancak 2.Organize Sanayi Bölgesi' nde yarattığı yatırım hareketliliğinden büyük mutluluk duyuyoruz. Biz Valilik olarak yatırım yapan ve yapmayı hedefleyen iş insanlarımızın hep yanında olduk, teşvikçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz" dedi. ASKON İl Başkanı İşadamı Yener Türk, Cumhurbaşkanlığı' nın 2017' de başlattığı Milli İstihdam Seferberliği kapsamında Giresun' da istihdam birincisi olarak Sayın Cumhurbaşkanımız' dan ödül almanın gururunu yaşamıştı.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
PROGRAMSIZ EĞİTİM..
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30