24 Temmuz 2019, 10:20 - 

"Yağlıdere'nin Filizlerini Geleceğe Hazırlıyoruz"

Yağlıdere’nin Filizlerini geleceğe hazırlıyoruz Sosyal Sorumluluk projesi ile açıklamada bulunan Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, yaptığı açıklamada, Tercih döneminde öğrenci kardeşlerimize başarılar dile-diklerini belirterek şöyle devam etti:

“Ailelerinin maddi yetersizliği nedeniyle öğrenim görmekte zorlanan öğrenci-lerimize, eğitimde fırsat eşit-liği sağlamak, geleceğimizin garantisi evlatlarımızın, meslek sahibi, ufku açık bireyler olarak yetişmeleri için, Toplumsal dayanışmanın en güzel örneğine sahip çıkmak için, Esnafla-rımızı, İş insanlarımızı, Yurt dışında yaşayan duyarlı hemşerile-rimizi, bir öğrenci-mize BURS vermeye davet ediyoruz. (Burs 300 TL) "Yağlıdere'nin filizlerini birlikte yeşertelim."
TEK AMACIMIZ MADDİ DURUMU İYİ OLMAYAN ÖĞRENCİLERİMİZE KATKIDA BULUNMAK
Esnaflarımıza, iş insanlarımıza, yurt dışında yaşayan duyarlı hemşerilerimizi, bir öğrenci-mize BURS vermeye davet etti. İbaş, “bu projede yardımsever, eğitme duyarlı Yağldereliler ihtiyaç sahibi Yağlıdereli üniversite gençliğini buluşturarak üniversite öğrencilerine burs ola-nağını sağlayacağız. Amacımız maddi geliri ye-terli olmayan Yağlıdereli bütün üniversite öğ- rencilerine öğrenim süreleri boyunca katkıda bulunmak. Geleceğimiz için tüm halkımızı, hep birlikte öğrencilerimize katkıda bulunmaya davet ediyorum.’’
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK BURS BAŞVURU SÜRESİ 15 AĞUSTOS TARİHİNDE BAŞLAYACAK
Burs Projesinden yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri 15 Ağustos’tan itibaren Yağlıdere Belediyesine başvurabilecekler.
Yağlıdere’nin Filizleri Projesine katılarak burs vermek isteyenlerin Yağlıdere Belediyesi ile irtibata geçmeleri gerekiyor.
Vatandaşlar Yağlıdere Belediyesine gelerek yada Beyaz Masa 0454 672 74 74 numaralı telefondan bilgi alabilecek.
İSTENİLEN BELGELER
1:Dilekçe 2:Öğrenci belgesi( Açk öğretim fakülteleri ile iki yıllık fakülteler ve özel üniversiteler kabul edilmiyor) 3:Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 4:Nüfus Aile Bildirim Formu 5:Dört yıllık veya daha üstü üniversiteyi bu yıl kazandığını gösteren belge 6:Ziraat Bankası Hesap No 7:İrtibat NumarasıYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
KARNE ZAMANI
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30