26 Haziran 2019, 10:12 - 
TÜGVA Yaz Okulunda “İyiliğe İz Bırak” Projesi

TÜGVA Yaz Okulunda “İyiliğe İz Bırak” Projesi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Bulancak’ta üç farklı okulda 400’ye yakın öğrenciye düzenlediği Ortaokul Yaz Okulu kapsamında sosyal ve kültürel etkinliklerine aralıksız devam ediyor.

Göktekin “İyilikte yarışan bir nesil arzuluyoruz”
TÜGVA Bulancak Yaz Okulu etkinlikleri kapsamında çocuklara iyilik farkındalığı oluşturmaya yönelik İyiliğe İz Bırak Projesi geliştirildi. Sınıflara yerleştirilen İyilik Kumbaraları ile çocukların iyilikleri takip edilecek ve Yaz Okulu sonunda en fazla, en farklı iyilik yapan öğrencilere ödüllendirme yapılacak. TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin yaptığı açıklamada “TÜGVA olarak Bulancak’ta İyiliğe İz bırakmak istiyoruz. TÜGVA’nın iyilik neferleri olan gençlerimiz projelerini üretmeye, çocuklarımızda iyilik izleri bırakmaya iddialıyız. Bu noktada sınıflara yerleştirdiğimiz iyilik kumbaraları ile çocuklarımız iyilik biriktirecek ve aslında iyiliğin ne kadar özel ve vicdani olarak huzur verdiğini hissedecektir. Bizler millet olarak aslında damarlarında paylaşmak, merhamet ve iyilik olan bir toplumuz. İyiliğe İz Bırak Projesi ile çocuklarımız üzerinde iyi bir iz bırakacak, merhamet, şefkat ve iyilik dolu gönüller inşa etmeye katkı sağlayacağız” dedi. TÜGVA Bulancak Yaz Okullarına kayıtlı öğrenciler 24 Temmuz’a kadar sürecek Yaz Okulunda bu projeye katılabilecek ve iyilik kumbaralarını doldurmak için birbirleri ile kıyasıya iyilikte yarışacaktır.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
BEDELLİ.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30